Beroun – Už v pondělí 25. července začne nová sezóna 2011 - 2012 na zimním stadionu v Berouně.

Tento článek patří do kategorie: Uncategorized

Divočina v poslední minutě, jinak nuda. Hráli jsme hrozně, řekl Hořava

20. 9. 2017

Třebíč – Půl minuty před koncem zápasu dostali rytíři na ledě Třebíče gól na 2:1 a schylovalo se k první porážce v sezoně. Tu nakonec kladenští hokejisté skutečně neodvrátili, ale Tomáš Kaut ještě stihl vyrovnat a rozhodl teprve Erat v prodloužení. Třebíč má první dva body v sezoně, Středočeši se udrželi v čele tabulky.

Tento článek patří do kategorie: Sport Beroun, Zprávy z Berounska

Knihu o Tetíně a Ludmile vymysleli jeskyňáři

20. 9. 2017

Tetín – O obci Tetín vyšla další zajímavá kniha nazvaná Tetín svaté Ludmily. Kniha Václava Cílka, Martina Majera a Radoslavy Schmelzové se před pár dny dočkala slavnostní požehnání od římskokatolického duchovního a pomocného biskupa pražského Václava Malého.

Tento článek patří do kategorie: Zprávy z Berounska

Skvělý zápas ve Lhotě sledovala česká fotbalová smetánka

20. 9. 2017

Lhota – Před zraky fotbalové smetánky se odehrálo ve středu hodně zajímavé mezistátní utkání, v němž čeští reprezentanti do 16 let změřili síly se stejně starým Francouzi. Po šokujícím úvodu, v němž Češi vedli za osm minut 2:0, se výběr galského kohouta rozehrál a potvrdil roli jasného favorita – vyhrál 6:2.

Derby rozhodl Lukáš Paleček

20. 9. 2017

Loděnice - Na loděnické fotbalisty Na Jánské první ze čtyř okresních derby v I. B třídě. Los chtěl, že na ty ostatní si počkají až na samotný závěr podzimu.

20. 9. 2017

Nedaří se, nedaří

20. 9. 2017

Berounsko – Ani jeden z celků z regionu nedosáhl v I. A třídě na body. Přitom Cerhovice začaly nadějně, když vedly gólem Jana Zemánka v Černolicích. Jenže domácí zápas otočili a zvítězili 3:1.

20. 9. 2017

V muzeu vystaví opuštěné psy a kočky

20. 9. 2017

Karlštejn - V Muzeu betlémů v Karlštejně se 7. října uskuteční tradiční podzimní umísťovací výstava opuštěných koček. Pořádá ji občanské sdružení Podbrdsko už od roku 2013.

Nové pacienty přijímá jen minimum zubařů

20. 9. 2017

Berounsko - Celá republika se dlouhodobě potýká s nedostatkem zubních lékařů. Podle informací České stomatologické komory je na Berounsku málo zubařů už několik let. V evidenci oblastní stomatologické komory na Berounsku a Hořovicku je jich evidováno jen šestašedesát. Většina z nich má kartotéku pacientů plnou. Někteří léčí i několik tisíc pacientů a není se proto co divit, že nové nepřijímají.

Modrý Beroun bude o Santorini

20. 9. 2017

Beroun - V pivovaru Berounský medvěd se ve středu 20. září uskuteční další v pořadí už šestý cestovatelský večer Modrýho Berouna.