21. 11. 2019

Mladá houslistka přiveze do Metropolu pestrý hudební program.

Tento článek patří do kategorie: Kultura

Pohár Věčného studenta si odvezl Petr Mašek

Prachatický bar V koutě byl dějištěm v pořadí již devatenáctého ročníku kulečníkového turnaje O pohár věčného studenta.

Tento článek patří do kategorie: Sport

Poslední rozloučení v obřadní síni krematoria

Obřadní síň krematoria na hřbitově sv. Otýlie v Českých Budějovicích.

Tento článek patří do kategorie: Uncategorized

Kam za poznáním a zábavou na Českobudějovicku

20. 11. 2019

Kam se můžete na Českobudějovicku vypravit za zábavou a poznáním.

Dalibor podle Miloše Formana zahájí program Boudy

V Boudě, divadelním areálu a dočasné divadelní scéně na Mariánském náměstí v Českých Budějovicích, ve čtvrtek 21. listopadu zahájí provoz první premiéra.

ČEZ Motor v domácím prostředí nakonec dokázal zkrotit chomutovské Piráty

Ve 24. kole první Chance ligy vyhráli hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice v utkání plném zvratů nad Chomutovem 6:4 a nadále suverénně vedou tabulku soutěže. V sobotu je čeká další zápas v Porubě (16).

Osobností fotbalu v Týně nad Vltavou je Jan Meidl

V Deníku se věnujeme i nižším fotbalovým soutěžím. Hrají v nich osobnosti českého fotbalu. Bez nich by kluby vůbec nemohly fungovat. Týn nad Vltavou drží svými výkony kapitán Jan Meidl. Věkově sice vyhlíží čtyřicítku, ale na trávníku byste to nepoznali.