Organizátoři Hrošení: Festivaly u Řeky letos budou. A hned dva

Protože nám je líto, že se festival z důvodu možné nákazy koronavirem v roce 2020 bohužel neuskutečnil, rozhodli jsme se v letos létě uspořádat rovnou dva, oznámili organizátoři folkového festivalu Hrošení, který se už tradičně koná u rybníku Řeka u Krucemburku.

Tento článek patří do kategorie: Uncategorized

Dukla zadělala na výhru v prvním dějství, pomohla si úspěšnými přesilovkami

27. 2. 2021

Skvělá pětiminutová pasáž v první třetině zadělala na domácí výhru Dukly, která v utkání jednatřicátého kola Chance ligy porazila v CZ LOKO aréně Porubu 5:2. Tím se o další kousek přiblížila k přímému postupu do play-off, který si zajistí nejlepší kvarteto základní části.

Tento článek patří do kategorie: Sport

Třebíč si vylámala zuby na Michajlovovi. Souboj dvou Slavií vyhrála ta pražská

27. 2. 2021

Pouze jedna branka na důležité body nestačila. Hokejisté Horácké Slavie Třebíč na svém ledě přivítali pražskou jmenovkyni, která si domů odvezla vítězství 3:1.

KT Praha poslal do kolen fantastický Tregler

27. 2. 2021

Nebylo to jednoznačné utkání, ale stolní tenisté HB Ostrov i druhý víkendový duel v hlavním městě zvládli. V herně KT Praha vyhráli 3:1. Vítězná serie havlíčkobrodského týmu v záladní části extraligy se natáhla už na šestnáct zápasů.

Generálka bez vítěze. Vysočina s Duklou otočila skóre, vedení ale neudržela

27. 2. 2021

/FOTOGALERIE/ V posledním přípravném utkání jihlavští fotbalisté remizovali s druholigovým souputníkem Duklou Praha 2:2 (2:1). Pražané šli v duelu rychle do vedení, domácí ale do poločasu stav překlopili na svojí stranu. Konečnou remízu vybojovala Dukla v úvodu druhé části.

Na Vysočině přibudou prvosledové hlídky. Jako reakce na brodský masakr

27. 2. 2021

První na místě nahlášeného trestného činu. Jako první zasahují. To jsou prvosledové hlídky. V Kraji Vysočina jsou speciálně vycvičení policisté v Jihlavě, Třebíči, Žďáru nad Sázavou, Havlíčkově Brodě a v Pelhřimově.

Sobotní provoz pošty v Chotěboři: jen dvě hodiny, pak musí lidé na větší pobočku

26. 2. 2021

Na odeslání dopisů či balíků během soboty budou mít Chotěbořští jen dvě hodiny. Tamní pošta se vrací do provozu, ve kterém fungovala do loňského října, a místo v poledne zavře už v deset.

Obdiv patří všem, kteří pro fotbal pracují, říká Vaněk

26. 2. 2021

V sobotu se uskuteční valná hromada Okresního fotbalového svazu (OFS) Havlíčkův Brod. Po šestnácti letech už o funkci neusiluje dosavadní předseda Josef Sojka, vystřídat by ho měl osmapadesátiletý Luboš Vaněk, který je jediným kandidátem na pozici předsedy. Rozhodně se ale nejedná o muže bez zkušeností ve fotbalovém hnutí na Havlíčkobrodsku.

Cesta k vítězství vedla přes prohrané první sety

26. 2. 2021

Kdyby se stolní tenis hrál jen na jeden set, tak by HB Ostrov v Praze s El Niněm prohrál 3:0. Tak špatné vstupy do zápasů měli hostující hráči. Za nepříznivého stavu ovšem prokázali pevné nervy a extraligovou bilanci svého týmu vylepšili už na patnáct vítězných utkání v řadě.

Asfalt nahradí kostky: v Lipnici plánují opravu silnice pod hradem