V tuto chvíli se může snad jen věštit z křišťálové koule, jak asi tento fotbalový ročník dopadne. Pokud by se nedohrálo ani letos, v táboře fotbalových Kněžic by bylo smutno. Lídr okresního přeboru na Jihlavsku totiž skvěle vykročil k návratu mezi krajské týmy, ale nezbývá mu než jen čekat.

Tento článek patří do kategorie: Sport

Dukla zadělala na výhru v prvním dějství, pomohla si úspěšnými přesilovkami

27. 2. 2021

Skvělá pětiminutová pasáž v první třetině zadělala na domácí výhru Dukly, která v utkání jednatřicátého kola Chance ligy porazila v CZ LOKO aréně Porubu 5:2. Tím se o další kousek přiblížila k přímému postupu do play-off, který si zajistí nejlepší kvarteto základní části.

27. 2. 2021

Třebíč si vylámala zuby na Michajlovovi. Souboj dvou Slavií vyhrála ta pražská

27. 2. 2021

Pouze jedna branka na důležité body nestačila. Hokejisté Horácké Slavie Třebíč na svém ledě přivítali pražskou jmenovkyni, která si domů odvezla vítězství 3:1.

27. 2. 2021

Generálka bez vítěze. Vysočina s Duklou otočila skóre, vedení ale neudržela

27. 2. 2021

/FOTOGALERIE/ V posledním přípravném utkání jihlavští fotbalisté remizovali s druholigovým souputníkem Duklou Praha 2:2 (2:1). Pražané šli v duelu rychle do vedení, domácí ale do poločasu stav překlopili na svojí stranu. Konečnou remízu vybojovala Dukla v úvodu druhé části.

27. 2. 2021

Prostředí

27. 2. 2021

Zde budeme přidávat informace, které popisují (životní) prostředí v Jihlavě.

Tento článek patří do kategorie: Uncategorized

Prostředí

27. 2. 2021

Na Vysočině přibudou prvosledové hlídky. Jako reakce na brodský masakr

27. 2. 2021

První na místě nahlášeného trestného činu. Jako první zasahují. To jsou prvosledové hlídky. V Kraji Vysočina jsou speciálně vycvičení policisté v Jihlavě, Třebíči, Žďáru nad Sázavou, Havlíčkově Brodě a v Pelhřimově.