Série po pauze rozhodla. Na značku slavného jména Nové Veselí v Praze nestačilo

4. 12. 2022

Dlouho drželi házenkáři Nového Veselí naději na zisk dalších bodů v 16. kole mužské extraligy. Nadějně rozehraný zápas však nedotáhli do bodového konce a Dukle Praha na její palubovce podlehli 32:37.

Tento článek patří do kategorie: Sport

Dukla potvrdila roli favorita, současně uctila válečné veterány. Třebíč prohrála

4. 12. 2022

O svém vítězství rozhodli hokejisté Jihlavy teprve až v závěrečné třetině, kdy zamířili do branky Slavie tři přesné zásahy.

Tento článek patří do kategorie: Sport

TOP perličky z Kataru: (Ne)schopný VAR, podvodník Ronaldo i střelení pořadatelé

4. 12. 2022

Dění v rámci základních skupin na letošním světovém šampionátu v Kataru je definitivně minulostí, příští dny už se na Blízkém východě ponesou ve znamení závěrečných bojů o vysněný pozlacený artefakt. Úvodní dva týdny kontroverzního turnaje však nabídly nespočet momentů, o kterých se mezi fotbalovými nadšenci bude mluvit ještě hodně dlouho. Nahlédněte proto s Deníkem na výběr těch nejzajímavějších z nich.

Tento článek patří do kategorie: Sport

Strach o legendu. Pelé už nereaguje na chemoterapii a je v paliativní péči

3. 12. 2022

Legendární brazilský fotbalista Pelé podle listu Folha de Sao Paulo už nereaguje na chemoterapii a je v paliativní péči. Od úterka je dvaaosmdesátiletý trojnásobný mistr světa opět v nemocnici Alberta Einsteina v Sao Paulu. Ačkoli v pátek její představitelé vydali prohlášení, že se jeho stav celkově zlepšil a užívá antibiotika na infekci dýchacích cest, podle deníku Folha nejsou zprávy o Pelého zdraví povzbudivé.

Tento článek patří do kategorie: Sport

Pěstí do VARu, stížnosti na FIFA. Uruguayci v čele se Suárezem cítí křivdu

3. 12. 2022

Další bláznivou zápletku nabídnulo na mistrovství světa v Kataru vyvrcholení skupiny H. Uruguay ještě pár minut před koncem měla ve svých rukou postup, ten ale brankou v posledních sekundách zápasů převrátila na svou Jižní Korea, které porazila Portugalsko 2:1.

Tento článek patří do kategorie: Sport

KVÍZ: Gól století, smrt na Maracaná a selhání božského copánku. Znáte finále MS?

3. 12. 2022

Na fotbalovém mistrovství světa v Kataru vyvrcholily boje v základních skupinách a startují vyřazovací kola. Na jejich konci proti sobě stanou dva nejlepší týmy ve finále. Vyzkoušejte si v testu Deníku své znalosti o předchozích zápasech o nejcennější titul fotbalové planety.

Tento článek patří do kategorie: Sport

Pozor na slevy, varuje před Vánoci i na Vysočině šéfka ochrany spotřebitelů

3. 12. 2022

/ROZHOVOR/ Blíží se Vánoce a s nimi i každoroční shon za dárky, kterými chceme obdarovat naše blízké. Předsedkyně brněnské pobočky neziskové organizace Sdružení ochrany spotřebitelů Gerta Mazalová před nákupní horečkou ale varuje. Lidé by podle ní měli kupovat pouze to, na co mají a kvůli vánočním dárkům se nezadlužovat. „Cesta z dluhů bývá trnitá," varuje Mazalová. Jak na chytřejší nakupování, prozradí v rozhovoru pro Deník Rovnost.

Tento článek patří do kategorie: Uncategorized

Násilná smrt muže samotáře šokovala město na Vysočině. Tělo našly děti

3. 12. 2022

Město na periferii Vysočiny šokovala násilná smrt sedmasedmdesátiletého muže. Bezvládné tělo starce bylo nalezeno minulý týden ve čtvrtek v jeho domě v Komenského ulici na okraji města.

Tento článek patří do kategorie: Uncategorized

Součkův kolega reaguje na kritiku Angličanů: Nedostává se nám takového uznání

3. 12. 2022

Pohodový postup ze skupiny B má za sebou reprezentace Anglie. Svěřenci trenéra Garetha Southgata postoupili ve společnosti Walesu, USA a Íránu z prvního místa, přesto se na ně snáší od fanoušků Anglie kritika, což se logicky nelíbí hráčům.

Tento článek patří do kategorie: Sport

Dorostenecký a dospělý fotbal? Ohromný rozdíl, zlepšit musím vše, přiznává Farka

3. 12. 2022

Další klenot z vlastní líhně. Po skončení první části druhé nejvyšší fotbalové soutěže rozšířil kádr FC Vysočina věkem ještě dorostenec Dominik Farka. Osmnáctiletý obránce již na podzim třikrát dres A týmu oblékl a přesvědčil o svém talentu. „Fotbalově musím ale zlepšit snad všechno. Rozdíl mezi dorosteneckým a dospělým fotbalem je ohromný,“ připouští odchovanec jihlavské kopané.

Tento článek patří do kategorie: Sport

« Previous Entries