Motorkář spěchal, havaroval u Moravských Budějovic. Skončil v nemocnici

28. 5. 2023

Nepřiměřená rychlost stojí podle policistů za havárií motorkáře. Jeho jízda skončila v pátek po čtvrté hodině odpoledne u Moravských Budějovic.

Tento článek patří do kategorie: Zprávy TÅ™ebíč

Na telefon od Karlose nečekám, směje se šampion Kincl. Mrzí ho chování Novotného

28. 5. 2023

V průběhu své bohaté kariéry v kleci už zažil ledacos. Taková vlna všemožných emocí, které vzbudila dlouho očekávaná odveta s nenáviděným Karlosem Vémolou, ovšem zaskočila i takhle ostříleného bojovníka. Pět let toužil šampion střední váhy organizace OKTAGON MMA Patrik Kincl po velké pomstě. A minulý týden v O2 areně se konečně dočkal. „Oslava vítězství? Místo bujarých večírků jsem si dopřál šálek výjimečné kávy za dva a půl tisíce,“ prozradil třiatřicetiletý rodák z Hradce Králové v exkluzivním rozhovoru pro Deník.

Tento článek patří do kategorie: Sport, Zprávy TÅ™ebíč

Podívejte se: Třebíčští skauti slavili sto let od svého vzniku

27. 5. 2023

/FOTO, VIDEO/ Lup. Lup. A ještě jednou lup. Na hlavě malého chlapce přistává jedna rána za druhou. Uštědřuje mu je stejně stará holčička – a nutno poznamenat, že ani on ji nešetří. A vedle nich podobně bojují další děti. Trubky, které mají v rukou, jsou naštěstí všechny z měkkého plastu. „Už se takhle mlátí dobrou hodinu a nemůžou se toho nabažit,“ nevěřícně kroutí hlavou jedna maminka, která své ratolesti s pobaveným úsměvem pozoruje zdálky. Kdyby nebyla skautská střediska po celé republice plná, jistě nejlepším způsobem, jak nalákat děti do Junáku, by byl právě tento neobvyklý šerm. Jedná se o jednu z her, kterou si mohou v sobotu vyzkoušet návštěvníci oslav stého výročí třebíčského skautingu.

Tento článek patří do kategorie: Zprávy TÅ™ebíč

Rozmlácený umpire? Byla jsem lepší, směje se po zkratu Švéda Ymera Plíšková

27. 5. 2023

Tenisový turnaj v Lyonu má za sebou velký zkrat. Švédský tenista Mikael Ymer ve druhém kole v utkání proti Francouzi Arthuru Filsovi ztratil nervy, když zničil raketu údery do umpiru rozhodčího, do něhož udělal díru. Aktuálně třiapadesátý hráč mužského žebříčku ATP byl za svůj výlev diskvalifikovaný. Situaci vtipně okomentovala i česká tenistka Karolína Plíšková, která připomněla podobný prohřešek, jež se stal před pěti lety v Římě.

Tento článek patří do kategorie: Sport, Zprávy TÅ™ebíč

Podnikatel z Vysočiny půjde na sedm let do vězení, potvrdil soud

27. 5. 2023

Mlékárník Peter Freiwald z Nového Města na Moravě na Žďársku půjde definitivně do vězení na sedm a půl roku. V těchto dnech o tom rozhodl Vrchní soud v Olomoucí, který zamítl odvolání Freiwalda proti odsuzujícímu rozsudku Krajského soudu v Brně z loňského října. Soud podnikatele potrestal za nesplácení milionových půjček, neplacení nájemného a energií.

Tento článek patří do kategorie: ÄŒerná kronika, Zprávy TÅ™ebíč

Neustále na hraně. Fotbalistům Velkého Meziříčí i Vrchoviny pořádně teče do bot

27. 5. 2023

Podobně jako ve středečním vloženém, také v sobotních zápasech 30. kola Moravskoslezské fotbalové ligy čekají na kluby z Vysočiny nejtěžší možní protivníci.

Tento článek patří do kategorie: Sport, Zprávy TÅ™ebíč

Ve šlágru fotbalisté Slavoje přivítají Sapeli. Rapotice se pokusí zaskočit lídra

27. 5. 2023

Již pouze tři kola zbývají do konce jednadvacátého ročníku krajského přeboru Vysočiny.

Tento článek patří do kategorie: Sport, Zprávy TÅ™ebíč

Pozice Jalonena v ohrožení? Hadamczik o odvolání kouče neusiluje, rozhodne výbor

27. 5. 2023

Čeští hokejisté obsadili na světovém šampionátu v lotyšské Rize a finském Tampere osmé místo. To znamená vůbec nejhorší výsledek v historii. A také důvod k zamyšlení pro prezidenta Českého svazu ledního hokeje Aloise Hadamczika a jeho tým. A to i proto, že příští mistrovství světa hostí Praha a Ostrava. 

Tento článek patří do kategorie: Sport, Zprávy TÅ™ebíč

Kriminalisté dopadli distributora drog

26. 5. 2023

JIHLAVSKO: Muž byl obviněn z trestného činu

Tento článek patří do kategorie: Policie Vysočina, Zprávy TÅ™ebíč

Chování Kincla k Vémolovi? Budu ho muset zmlátit, říká legenda českého MMA

26. 5. 2023

Necelý týden uplynul od velkého zápasu v českém MMA, přesto emoce neutichají. Patrik Kincl porazil v titulovém zápasu organizace Oktagon Karlose Vémolu na body a obhájil titul šampiona střední váhy. Do víru dění ale vstoupil legendární zápasník Petr Kníže, který si chce vyříkat účty s čerstvým šampionem v kleci.

Tento článek patří do kategorie: Sport, Zprávy TÅ™ebíč

« Previous Entries