Tento článek patří do kategorie: Uncategorized

Dražební vyhláška č.j. 643DD2019

18. 11. 2019

Body zůstávají ve Vrchlabí

15. 11. 2019

Raina Tomanová - Skóre dnešního zápasu otevřel Štěpán Matějček již v páté minutě, poměrně rychle jej následoval Patrik Urban s brankou v osmé minutě. Ve druhé třetině se rychle zvýšilo skóre po brankách Pavla Mrni, Petra Sýkory a Jiřího Hozáka. Přesně 6 minut po začátku třetí třetiny inkasovali domácí jedinou branku hostů od Ondřeje Sýkory, kterou vzápětí potrestal Jaroslav Bednář vstřelením puku za Lavingerova záda. Utkání bylo nakonec ukončeno s několika vyloučenými hráči na obou stranách pole.

záměr uzavření dodatku

Do Vrchlabí zavítá HC Děčín

14. 11. 2019

Lucie Horčičková - V sobotu 16.11.2019 čeká HC Stadion po týdenní pauze další domácí utkání. Do Vrchlabí přijede soupeř z Děčína, se kterým se Stadion setká letos již podruhé. První vzájemné utkání odehrály týmy na ledě v Děčíně, odkud si HC Stadion Vrchlabí odvezl výhru 5:2. K tomuto utkání je pro Vás opět připravena TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve které můžete soutěžit o ceny od partnera utkání, kterým je Kablo Vrchlabí. Tipujte výsledek po základní hrací době na našem Facebooku do soboty 16.11.2019 do 18 hodin.

Návrh opatření obecné povahy, kterým se stanoví místní úprava provozu na místní komunikaci