Noviny Vrchlabí

“Už se těším na atmosféru při mistrovských utkáních” říká Tomáš Kynčl

17. 8. 2018

Lucie Horčičková - Další novou tváří vrchlabského A-týmu je dvacetiletý obránce Tomáš Kynčl, který se vrací zpět z hradeckého Mountfieldu na vrchlabský led, kde s hokejem jako malý začínal. Prozradil, čemu se rád kromě hokeje věnuje a také jak hodnotí přátelská utkání proti Kolínu.

Tento článek patří do kategorie: Uncategorized

HC Stadion porazil HC RODOS Dvůr Králové

17. 8. 2018

Daniela Udatná - HC Stadion veze z ledu ve Dvoře Králové svou první výhru v sezóně.

Další zápas odehraje Stadion na ledě Dvora Králové

16. 8. 2018

Raina Tomanová - Pro Dvůr Králové to bude první přípravný zápas ve druhé lize. HC Stadion už má za sebou dvě utkání, obě proti kolínským Kozlům a ani jeden zápas se Vrchlabí nepovedl.

Stavební povolení ze dne 15.08.2018 pod č.j. SÚ/8885/2018-7

16. 8. 2018

Stavební povolení na stavbu - VRCHLABÍ - KALVÁRIE - II. ETAPA - KOMUNIKACE

Také druhý přípravný zápas HC Stadion prohrál

15. 8. 2018

Raina Tomanová - Druhé přátelské utkání odehrál tým HC Stadion Vrchlabí, znovu proti Kozlům. Tentokrát se hrálo na kolínském stadionu, kde se domácím dařilo. Po dvou třetinách vedli již 3:0. Ve třetí části se Vrchlabí sice snažilo srovnat krok, ale na Kolín už nestačilo a odváží si další prohru.

Ke druhému přátelskému utkání zajíždí HC Stadion do Kolína

15. 8. 2018

Lucie Horčičková - Ve druhém přátelském utkání se postaví HC Stadion Vrchlabí opět proti Kolínu. Týmy se spolu ve čtvrtek 16.8.2018 setkají již po druhé, ale tentokrát na ledě v Kolíně.