Opatření obecné povahy č. 1/2020, kterým se stanoví přechodná úprava provozu na místní komunikaci ul. K Mlékárně a silnici III/32551 ul. Dělnická

24. 1. 2020

Daniela Udatná - V sobotu 25.ledna 2020 se na našem vrchlabském zimním stadionu opět uskutečnila akce "Pojď hrát hokej", kterou zajišťuje Český svaz ledního hokeje. Sobotní akce se zúčastnilo rekordních 51 dětí a my pevně věříme, že si toto hokejové dopoledne s námi užily a že se s většinou ještě uvidíme v naší školičce bruslení nebo přímo v přípravce.

Z Řisut veze Stadion body domů

24. 1. 2020

Vendula Sahánková - Dnešní zápas měl rychlý začátek, kdy již ve třetí minutě padl první gól zápasu. Sice následovaly dvě branky domácích, ale vrchlabští do konce třetiny dorovnali. Ve druhé třetině dominovali hosté a ve třetí třetině upevnili svoje vedení. Tři asistence a jednu branku si do tabulky připsal Jaroslav Bednář, dvě branky zase Lukáš Kastner a jednu branku se dvěmi asistencemi David Chalupa.

K dalšímu utkání zajíždí Vrchlabí do Slaného

22. 1. 2020

Raina Tomanová - Do konce základní části chybí odehrát už jen několik kol. K tomu 35. zajede vrchlabský tým do Slaného, kde nastoupí proti Buldokům z Řisut. S tímto soupeřem má Stadion pozitivní bilanci, v letošní sezoně Buldoky třikrát porazil, naposledy poměrem 9:2. Zvítězí i ve čtvrtém vzájemném zápase?

Máte problémy s příjmem televizního signálu DVB-T2?

22. 1. 2020

dejte nám vědět.

Derby ovládlo Vrchlabí

21. 1. 2020

Raina Tomanová - První třetinu jasně ovládli poměrem 4:0. Trutnovští hráči sice ohrožovali domácî branku, ale Soukup svoji svatyni ochránil a nepustil jediný gól za svá záda. HC Stadion nakonec zvítězil 7:0 a získal tři body do tabulky.

Přehled kontejnerů na tříděné odpady

21. 1. 2020

Oznámení o opakované dražbě pro dražbu dobrovolnou elektronickou

21. 1. 2020

INFORMACE PRO FANOUŠKY!!!!!!

20. 1. 2020

Daniela Udatná - Vážení fanouškové hokeje, dne 22.1.2020 odehraje HCSV na domácím ledě derby s HC BAK Trutnov. Dovolujeme si Vám k tomuto zápasu napsat následující informace: